Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Ladorudz - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

399 000 zł135 m² 2 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Z dala od miejskiego gwaru i sąsiadów w miejscowości Ladorudz gm Dąbie do kupna domek tzw wysoki parter budowany w 1990 roku wraz z budynkami gospodarczymi i ziemią klasy iva.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Staffa

Koło(Ladorudz + 12 km)

919 000 zł122,38 m² 7 509,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w ścisłym centrum Koła przy ul. Staffa. Nieruchomość o powierzchni 122,38 m z dodatkową piwnicą około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Grabów

Grabów(Ladorudz + 16 km)

420 000 zł127 m² 3 307,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 571 m²

Idealna oferta dla klientów poszukujących domu do zamieszkania, ceniących uroki przyrody, poszukujących przestrzeni i spokoju. Nieruchomość położona w malowniczej wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł120,90 m² 4 797,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy z założoną już pompą ciepła - Konin, pawłówek | Nowy, energooszczędny, gotowy do zakupu! Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Pogoń Gosławicka

Pogoń Gosławicka(Ladorudz + 15 km)

340 000 zł132 m² 2 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 264 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym budynkiem mieszkalnym w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowana w miejscowości Pogoń Gosławicka, gmina Ślesin, powiat koniński. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Targowa

Uniejów(Ladorudz + 19 km)

769 000 zł150 m² 5 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni 150 m2, usytuowanego na działce o powierzchni 660 m2 w sercu uzdrowiskowego Uniejowa. To nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Koło

Płaszczyzna,Koło(Ladorudz + 12 km)

460 000 zł90 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Zamieszkaj od razu w zadbanym bliźniaku z ogrodem 667 m2. Jeśli szukasz domu gotowego do zamieszkania bez dodatkowych kosztów, oferujemy połowę bliźniaka o powierzchni ok. 90 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kleczew

Kleczew(Ladorudz + 20 km)

365 000 zł110 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Sprzedam nieruchomość o powierzchni 1170 m2 zabudowaną domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym w centrum Kleczewa. Idealna lokalizacja, nieruchomość zlokalizowana w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy, ul. Rynek

Kramsk(Ladorudz + 8 km)

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Centrum miejscowości gminnej Kramsk, przy ulicy Rynek, w odległości około 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Golina-Kolonia

Golina-Kolonia(Ladorudz + 16 km)

560 000 zł120,90 m² 4 631,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:919 m²

Nowoczesny budynek mieszkaniowy jednorodzinny dwulokalowy z założoną już pompą ciepła - Golina Kolonia | Nowy, energooszczędny, gotowy do zakupu! Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Niesłusz,Konin(Ladorudz + 6 km)

350 000 zł196 m² 1 786,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu nieruchomość do remontu, ale z potencjałem położoną w Koninie osiedle Niesłusz. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa 195,88 m2 - Powierzchnia działki 4.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij